fbpx
Курйози
На зйомках нового кліпу Світлани Лободи розбили ексклюзивний Rolls-Royce (відео)

Неуважність головного героя ледь не коштувала менеджменту співачки 40 тис. доларів.

На зйомках нового відео Світлани Лободи розбили ексклюзивний Rolls-Royce ручної збірки. Про інцидент, що трапився з дорогим авто, повідомила продюсер співачки Нателла Крапівіна на своїй сторінці в Instagram: “На мій погляд, ми зняли абсолютно божевільний і ні на що не схожий кліп. Ми розбили Rolls-Royce, і при цьому залишилися абсолютні щасливі”.

16 квітня відбулися зйомки кліпу Світлани Лободи на трек “Случайная”, які тривали більше двох діб і не обійшлися без неприємних сюрпризів.

Під час роботи над однією з головних мізансцен, в якій співачка за сюжетом повертається додому після чергового концерту, де на парковці її чатують папарацці, головний герой, здійснюючи рух заднім ходом, не впорався з керуванням орендованого авто і в’їхав в залізні ворота, пошкодивши бампер, фару і заднє крило машини.

При цьому артистка перебувала в салоні автомобіля. Відбувшись переляком та забиттями, зйомки довелося призупинити на пару годин. Власники авто виявилися давніми шанувальниками Лободи і поставилися до того, що трапилося на майданчику з розумінням: рахунок, в якому загальний розмір шкоди автомобіля склав близько 40 тис. дол., менеджменту співачки вирішили не пред’являти.

Читайте також: Діма Коляденко розповів, як Ірина Білик купила підроблений Dolce & Gabbana

Джерело

facebook