fbpx
Шоу-бізнес
Надія Дорофеєва стане співведучою “Світського життя”

Співачка зізналася, що роль Осадчої їй далася нелегко.

У новому випуску “Світського життя”, який вийде в ефір першого квітня о 23:10 на каналі “1+1”, до зіркових репортерів програми приєднається солістка гурту “Время и стекло” Надія Дорофєєва.

Співачка дуже любить мультики, тому з задоволенням взяла на себе функції Катерини Осадчої на прем’єрі мультфільму “Смурфики. Загублене містечко”.

Стараннями стилістів програми співачка виглядала на прем’єрі як справжня Смурфетка – у модному синьому комбінезоні зі штанами-кюлотами та білому тюрбані на голові. Після вечора в ролі світського репортера Надія зізналася, що заміняти Катерину Осадчу – нелегка справа.

Читайте також: НАСТЮ КАМЕНСЬКИХ В СЛЬОЗАХ ВІДВЕЗЛИ В ТРАВМПУНКТ

“Я дуже хвилювалася, – поділилася Дорофеєва. – Бути репортером дуже непросто. У повсякденному житті я розмовляю російською мовою, а у програмі потрібно було спілкуватися українською. Тому я підготувала собі декілька підказок. Одна справа – дублювати український мультик, де усі фрази перед тобою на екрані, інша – вільно орієнтуватися у запитаннях на інтерв’ю, розмовляти правильно. Тож для мене це стало справжнім викликом!”

Співрозмовниками Надії стали колеги-артисти: співак Дзідзьо, солістка The Hardkiss Юлія Саніна, комік Дядя Жора. А також – родина футболіста Андрія П’ятова.

“Колеги мене усіляко підтримували, за що я їм вдячна, – сказала Надя. – А найлегше мені дався запис підводок, бо в мене великий досвід телезнімань”.

Джерело.

facebook