fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Шоу-бізнес
Надія Мейхер вразила обличчям без макіяжу

Надія Мейхер порадувала шанувальників природною красою.

У мікроблозі Надії Мейхер з’явилася її нова фотографія, на якій знаменитість зображена без косметики на обличчі. Відзначимо, що без макіяжу Надя виглядає прекрасно, а на її обличчі немає жодної зморшки.

Також Мейхер похвалилася своєю фігурою. Співачка позує спиною до камери, обернувшись до фотографа. Така поза дозволила артистці продемонструвати свою тонку талію і пишний бюст.

Читайте також: ВАГІТНА ОЛЬГА ФРЕЙМУТ ПОКАЗАЛА СВОЮ КРАСУНЮ-ДОЧКУ

Джерело.

Related Post