fbpx
Наука
Надзвичайно креативні скульптори підкорили світ тривимірними ілюзіями(фото,відео)

Тривимірне зображення зроблено з 1252 дерев’яних куль і прутів.

74_main_ukr

Популярне британське видання показало добірку вражаючих скульптур, які створюють оптичні ілюзії.

Як пише The Daily Mail, дані інсталяції створені в техніці оптичного мистецтва – анаморфоз, яка передбачає видозміну творів мистецтва під різними ракурсами. Такий незвичайний вид мистецтва зародився ще у 14 столітті, а першими його почали практикувати живописець Ганс Гольбейн і Леонардо да Вінчі.

В наш час своїми унікальними роботами вразив американський скульптор Майкл Мерфі, який працює в цій техніці вже двадцять років. Він зізнається, що в своїх інсталяціях робить акцент на перспективі, ракурсі і паралаксі. Найвідомішими інсталяціями скульптора є: слон, який перетворюється в жирафів і тривимірне зображення ока, зроблене з 1252 дерев’яних куль і мотузок.

gergte (1)

На відео знятий процес створення другої відомої інсталяції Мерфі.

Ще одним скульптором, який підкорив світ оптичними ілюзіями є Джонтрі Гурвітц родом з ПАР. Свої інсталяції він створює за допомогою абстрактних скульптур, які розкривають свою форму у відображенні залізної труби. За словами Гуртвіца, хоча його роботи здаються складними у виконанні, насправді вони засновані на простій математиці.

34d3110b00000578-3618310-mr_hurwitz_s_anamorphic_sculptures_are_created_by_scanning_vario-a-46_1464959370845

Читайте також:  У Мережі з’явилися прекрасні знімки космосу

png_59

На іншому кінці світу своїми вміннями вразив японський математик Кокічі Сугіхара, який став фіналістом американського конкурсу Найкраща ілюзія року. Він показав фокус з геометричними фігурами, які у відображенні дзеркала кардинально видозмінювалися. Таким чином Сугіхара вдалося перетворити квадрат коло.

Джерело.

facebook