fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Світ
Найстаршою матір’ю в світі вже кілька років залишається італійка, яка виносила хлопчика в 101 рік! Як виглядає найстаріша мама світу.

Як відомо, з віком у жінок пропадає здатність до дітородіння, тому лікарям довелося робити італійці Анатолії Вартаделлі операцію з пересадження яєчників.

Процедура відбулася в Туреччині, оскільки в країнах Євросоюзу подібні маніпуляції не роблять.

Анатолія пережила pak яєчників в 48 років, до цього моменту вона вже народила 16 дітей. Весь той час вона мріяла повернути собі дар дітонародження, і за допомогою сучасних можливостей медицини це сталося. (за матеріалами)

Жінка народила здорового малюка, вага якого склала 4 кілограми в момент появи на світ. Оскільки чоловік Анатолії помер ще в 1998 році, для запліднення вона використовувала спepму католика, якого знайшла в iнтернеті.

Відзначимо, що до цього найстаршою жінкою, яка народила дитину, була жінка з ПАР, вона завагітніла в 92 роки.

Читайте також: НА СВІТІ НЕМАЄ НІЧОГО ДУРНІШОГО, НІЖ БРАТИ НА СЕБЕ ВИРІШЕННЯ БІД І ПРОБЛЕМ ІНШИХ ЛЮДЕЙ. ЧОМУ – РОЗПОВІДАЄ ЦЯ КОРОТКА МУДРА ІСТОРІЯ. МАЄ ПРОЧИТАТИ КОЖЕН!

Related Post