fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Події
Найвища у світі водяна гірка вбила дитину

У Канзас-Сіті, штат Канзас, на популярній водяній гірці загинув 12-річний школяр.

Хлопчика звали Калеб Томас Шваб, він був сином місцевого законодавця. Родина відома в місті і займає високе положення в суспільстві, повідомляє KCTV.

Рідні школяра виступили із заявою, в якій подякували громаді міста за співчуття і попросили поважати їх приватне життя у цей нелегкий для них період.

Наразі точна причина смерті дитини не встановлена. Хлопчик загинув на гірці ” Verrückt”, що з німецької означає “божевільна”.

За даними Книги рекордів Гіннесса, це найвища у світі водяна гірка. Висота атракціону – майже 52 метри.

Спускатися гіркою можна тільки на спеціальних надувних плотах по двоє-троє людей. Сумарна вага пасажирів одного плота має бути не менше 181 кг і не більше 249 кг.

Читайте також: Молодша дочка Обами підробляє в рибному ресторані (фото)

Представник атракціону запевняє, що водяну гірку щодня ретельно перевіряють.

Парк атракціонів закрили одразу після інциденту. На місці проводять розслідування кілька незалежних агентств.

Джерело

Related Post

facebook