fbpx
Суспільство
Накипіло. Своїм постом, хочу поділитись з мамами, аби …

Накипіло. Своїм постом, хочу поділитись з мамами, аби більше слідкували за своїми чадами і ніколи не потрапляли в такі ситуації. Адже Крім вас ваші діти нікому не потрібні.

Отож вчора вечером, покупавши сина, ми увімкнули йому колискову. Спати йому не хотілось, тому він вирішив собі потанцювати. Дитині 2 роки. Він танцює а ми тішимося. Закрутилась голова і впав прямісінько на кут желізного каркасу до ліжка. Коли я взяла його на руки, побачила що все обличчя залите кров’ю. Син практично ніколи не хворіє.

Проблем у нас ніяких не було, тому цей випадок, вибив все з під ніг. Ми з чоловіком розгублені. Хоча обоє не діти. Стараємось зупинити кровотечу – розсічення на чолі, доволі серйозне. Син кричит. Тішилася одному – шо при свідомості. Викликаєм швидку. Живем на мікльоша ( арена Львів ). 5 хвилин нам задають питання скільки років дитині, коли впав, як сильно плаче, чи при свідомості …

Я пояснюю, будь ласка, пришліть карету швидкої я на місці поясню все, дитина розсікла чоло і стікає кров’ю  жінка по ту сторону слухавки, зрозуміла мій стан, сказала чекайте швидку. Чекали 4 хв. Дзвоним. Нам кажуть машини на разі нема, а нагадуйте де то є, мікльоша і як то їхати …ми в шоці , сідаємо в авто і летимо на топольну . Від стрийської до Топольноі ми доїхали за 8 хвилин.

Було це в 23:00. Тому хто бачив неадекватів, які їхали на червоне – то були ми. Приїхали на топольну. В приймальній сидять санітарка, лікар, ще якісь люди. Санітарка каже, ”почекайте” я кричу їй, що не можу,бо дитина … Лікар бачить всю ситуацію, бере без черги. Кров зупинили. Відправили на рентген. Знову черга.

Приходжу до лікарки, прошу щоб взяла позачергово. На що чую ”ви що одна така“? Я пояснюю, що перед мною чоловік з рукою яка болить, він мене пропустив, а в мене дитина, яка щойно стікала кров’ю. На що чую ”треба за дітьми дивитись” я плачу і мовчу … Нічого не розумію . Чи в зоопарку я, чи в лікарні.

Прийшли на рентген, вона каже “став дитину на стіл, маєш пеленку?”кажу що ні. Вона каже став тоді так, я тоже немаю 🙁 в мене шок. Чоловік знімає свою футболку, і малого ложим на неї. Дякувати богу рентген нічого не показав. Оглянув нас хірург і каже, їдьте на орлика. Ранку треба зашити.

Приїхали туди. Там все простіше. Вийшов лікар, віком до 30. Спокійно пояснив ситуацію. Запевнив, нічого страшного не сталось. Просив, щоб я йому довірилася, щоб заспокоїлась. Якось відлягло.

Малого взяли на ”операцію ” чоловіку дозволили бути присутнім. Нам все зашили, обробили і тоді пішли формальності. Вік, як впав , що робив і тд. В мене до тепер шок з Топольноі шалений.

Так, я розумію така робота, таких як я і мій син в них кілька десяток вдень, але ж як можна забувати про людяність. Йтак знервована мама, яка місця собі не знаходить , як не в черзі стоїть, то їй розказують яка вона мама погана ”за швидку я мовчу взагалі.

Читайте також: ЦЕ ЧОЛОВІК, ЯКИЙ НЕ СТАВ МОЇМ

Тобто нема машини – нема чого жити!? Від вчора, зробила хороший висновок …

Може старші лікарі хороші, ідеальні медики і тд … Співчуття у них нуль . Ти прийшов з проблемою, б’єшся всюди, куди можна, а на тебе плювати. А все тому, що ти така не одна. І не важливо чи 50 чи 2. В мене просто немає слів.

Джерело.

facebook