fbpx
Breaking News
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
“Навчишся готувати ЖУРЕК, як моя мама – тоді і оженюся на тобі!” – сказав мені колись мій коханий. Що ж, довелося навчитися! Варю вже 20 років! Рецепт  – той самий львівський журек, якого навчила мене мама-свекруха. Приготувати його – справжнє мистецтво, але воно того варте!
Бог посилає вам труднощі не для того, щоб ви опускали руки. А для того, щоб ви стали тими, ким повинні стати
Молитва, яка завжди на моїх вустах, коли хворіють діточки. Вірте у силу молитви, і все у вас буде добре!
Економіка
Нардепи в обороті: НАБУ відкрило перші справи по електронним деклараціям

Національне антикорупційне бюро України відкрило три кримінальні справи за фактами незаконного збагачення на підставі аналізу відомостей, наведених в електронних деклараціях.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Зазначається, що дві справи відкриті щодо народних депутатів України і одна проти представника судової гілки влади.

Досудове розслідування триває, вживаються заходи для швидкого, повного та неупередженого встановлення всіх обставин скоєння кримінальних злочинів.

Читайте також: До і після Євромайдану: у мережі показали, як змінювався топ найбагатших українців

Джерело

Related Post

facebook