fbpx
Наука
NASA показало “посадку” на Плутон (відео)

Фахівці NASA “склеїли” у відеоряд сто знімків, отриманих камерами New Horizons по мірі наближення до планетоїда.

На честь річниці прольоту автоматичної міжпланетної станції New Horizons над поверхнею Плутона, NASA випустило відео, що симулює посадку на нього. Відео аерокосмічне агентство розмістило на своєму офіційному каналі в Youtube, – передає N+1.

Фахівці NASA “склеїли” у відеоряд сто знімків, отриманих камерами New Horizons по мірі наближення до планетоїда. Віртуальна подорож починається з того, що Плутон постає у вигляді маленької точки, а потім станція підлітає до нього ближче і майже приземляється на околиці області Томбо, відомого також як Серце Плутона.

Читайте також – У Мережі з’явилися прекрасні знімки космосу

14 липня станція New Horizons на швидкості близько 14 кілометрів за секунду наблизилася до Плутона на мінімальну відстань у 12,5 тисяч кілометрів. Спостереження тривали дев’ять днів, за які зонд зібрав приблизно 50 гігабіт інформації — ці дані досі передаються на Землю і будуть продовжувати передаватися до кінця 2016 — початку 2017 року.

Завдяки місії New Horizons дослідники змогли вивчити геологічну активність і особливості поверхні Плутона, його атмосферу і супутники. Нещодавно у NASA офіційно затвердили нову мету місії New Horizons — космічний апарат направлять до об’єкта поясу Койпера 2014 MU69 і, імовірно, зонд зблизитися з ним 1 січня 2019 року.

Джерело

facebook