fbpx
Події
Настоятельку монастиря вбила послушниця

В Білорусі вбили черницю з України, настоятельку Свято-Ксенієвського монастиря, матінку 67-річну Василісу (Медвідь). Сталось це вночі 5 січня. Підозрювану впіймали. Це 29-річна жінка з Казахстану, послушниця того ж монастиря, ймовірно, з психічним розладом.

Про це повідомили у Білоруській православній церкві.

“Матінка Василіса вбита. Швидше за все, це був напад однієї з хворіючих послушниць, яких багато в монастирі. Цю молоду жінку в монастирі поселили тимчасово – хотіли допомогти їй у складних життєвих обставинах. Напередодні трагедії у цієї паломниці був психічний розлад”, — повідомив прес-секретар церкви отець Сергій Лепін.

Ігуменя Василіса (Медвідь) народилася в Україні. Після закінчення історичного факультету Чернігівського педінституту працювала вчителькою в школі.

Була прихожанкою Петро-Павлівського собору в білоруській столиці, потім після утворення Єлизаветинського сестринства стала сестрою милосердя.

У 2001 році була послушницею в Свято-Єлисаветинському жіночому монастирі. Прийняла чернечий постриг. З 2004 року стала настоятелькою Свято-Ксенієвского жіночого монастиря в селі Барань Борисівського району Мінської області.

Поховали ігуменю Василісу 8 січня поряд із монастирем.

Читайте також: Породілля викинула немовля на мороз з шокуючою запискою

Джерело.

facebook