fbpx
Політика
Меркель: Ми будемо допомагати Україні порадами

Німеччина хоче продовжувати допомагати Україні словом і ділом у широкому масштабі. Про це заявила канцлер ФРН Ангела Меркель на спільній прес-конференції з президентом України Петром Порошенком в Берліні.

“Між нашими країнами склалося тісна співпраця – я б навіть сказала, що дружба. За останні 2,5 років ця дружба стала ще міцнішою. Ми хочемо продовжувати цю співпрацю в атмосфері довіри. Ми хочемо допомагати Україні словом і ділом у широкому масштабі”, – сказала вона.

Меркель привітала реформи, які зараз проводяться в Україні. Як зазначила канцлер Німеччини, це зараз непрості обмеження з боку МВФ, але Україна виконала всі умови. Вона також привітала кроки до економічного реформування і всебічному реформування всієї держави.

“Ми будемо надавати допомогу порадами. І ми сьогодні також будемо обговорювати питання Асоціації. Ми раді, що, незважаючи на такі непрості часи і реформи, в країні є економічне зростання”, – заявила Меркель.

За даними лідера ФРН, в Україні на сьогоднішній день функціонують 1200 підприємств з німецьким капіталом. Восени минулого року Київ і Берлін заснували спільну торгово-промислову палату. Німецький експорт в Україну за перші три квартали 2016 року зріс майже на 17%.

Читайте також: П’ЯНИЙ ВОДІЙ ВЛАШТУВАВ МАСШТАБНУ ДТП У КИЄВІ

Джерело.

facebook