fbpx
Шоу-бізнес
Наталя Водянова розповіла, що ледь не втратила п’яту дитину

Супермодель вперше розповіла, як непросто далося їй народження сина

4 червня 34-річна модель Наталя Водянова в п’ятий раз стала матір’ю. У великому сімействі зірки з’явився ще один хлопчик, якого вони з цивільним чоловіком Антуаном Арно назвали Романом. Тільки зараз, через чотири місяці після пологів, Наталя вперше розповіла, що її вагітність протікала важко, в якій – то момент лікарі навіть побоювалися, що модель може втратити дитину.

“Місяця півтора довелося майже не встаючи лежати. Лікарі боялися, що я можу з певних медичних причин дитину не доносити. Народився Роман на три тижні раніше… І знаєте, він хоч і маленький ще зовсім, але дуже мудрий. Немов той сумний досвід, який у нього вже є, виховав його “, – розповіла Водянова в інтерв’ю журналу “7 дней”.

Рома з’явився на світ у день народження свого тата Антуана Арно. Наталя тоді не знала, що народить саме в цей день, адже за запевненнями лікарів вона мала виношувати дитину ще три тижні. Напередодні свята Водянова вирішила підбадьорити всіх рідних, що переживають за неї, і попросила дітей під її наглядом приготувати торт медовик.

“Немає нічого смачніше цього торта! Тільки Антуана, який взагалі не любить ніякого солодкого, крім морозива, ми ніяк не могли змусити його спробувати. І що ви думаєте? Наш тато наминав його за обидві щоки! На наступний день – коли народився Ромашка! Напевно, міксер для збивання крему мене і доконав. Крем збила і вирушила народжувати. Але смачно вийшло – неймовірно”, – поділилася модель.

Читайте також: Олена Ваєнга жорстко посміялася над Волочковою (фото)

Джерело

Related Post

facebook