fbpx
Лайфхаки
Не носіть це! 5 речей, які руйнують вашу енергетику

Речі, які пов’язують вас з негативними спогадами

У житті кожної людини бувають злети і падіння. Якщо ви помітили дивну закономірність: вас переслідують неприємності в певному одязі, – позбудьтеся від неї. Екстрасенси стверджують, що предмети гардероба з легкістю записують ваші емоції, а потім змушують знову повертатися до моментів як радості, так і скорботи.

Прощаючись з минулим, спалюйте всі мости, не обертаючись і не шкодуючи. Цей безцінний досвід варто пережити один раз і запам’ятати урок, який дав Долею. Чи не хочете ж ви постійно згадувати про своїх провалах при погляді на плаття, кофточку або шарфик?

Взуття не за розміром і не по нозі

Китайці стверджують, що здоров’я починається з ніг, а точніше, зі стоп. Тому зберегти молодість і довголіття ви зможете тільки в зручному взутті, придбаної вами. Розмір, глибина, колір, колодка – тут все грає значення. Перш ніж гнатися за сподобалася моделлю і купувати, чи не примірявши, подумайте, як безглуздо ви будете виглядати в незручному взутті, з незадоволеним або спотвореним болем особою.

Кольорова гама

Якщо ваш гардероб включає в себе левову частки одягу ахроматичних кольорів (чорний, сірий, білий), вам варто розбавити його іншими квітами. Кожен колір покликаний виконувати свої функції і допомагати людині на певних етапах життя. Не бійтеся змінюватися, вибиратися з повсякденності і дарувати світу свою красу і яскраві фарби. Потопаючи в сірості, ви знеособлюється свою персону і як би перете себе, перетворюєтеся в невидимку.

Читайте також: 6 МЕТОДІВ ПОЗБУТИСЬ ГОЛОВНОГО БОЛЮ БЕЗ ЛІКІВ

Вибір одягу – це відповідальний крок, який здатний підвести вас ближче до виконання мрії, допомогти в залученні благополуччя і здоров’я. Намагайтеся не надягати те, що не підходить вам ні за духом, ні за стилем.

Джерело.

facebook