fbpx
Breaking News
Молитва, що рятує в скрутну хвилину, зберігає життя. Бог є Заступник і надійний Прихисток для всіх, хто твердо вірить і надіється на Нього.
З нього був непоганий депутат, принаймні, він сам в це вірив. Що міг – робив, чого не міг – за те не брався, працював по схемі: першочергово – на свої імідж і кар’єру, потім – на людей. І враз все обридло, стало нудним, аж тошно.
 Яким буде розмір мінімальної пенсії в 2020 році: названа сума, на яку здатні прожити наші пенсіонери…
Коли чоловік вперше приготував цей шашлик без маринування за порадою друга, ми всі були дуже приємно здивовані – неймовірна вийшла смакота, смачнішого м’яса я зроду не їла! Тепер готуємо тільки так, бо це найвдаліший спосіб!
У хвилини очікування я уявляла, як господар забере свого друга, і я залишуся зовсім одна. У цей момент сльози потекли з моїх очей, а Бім підійшов і, ніби прочитав мої думки, почав лизати мене вологим язиком. Цю ідилію перервав дзвінок у двері. Побачивши гостя, я втратила дар мови
Шоу-бізнес
“НеАнгели” підірвали мережу своїм новим кліпом “Серёжа” (відео)

Прем’єра нової відеороботи відбулася сьогодні, 16 грудня, на офіційному каналі продюсерської компанії, яка працює з самими затребуваними зірками вітчизняного шоу-бізнесу, зокрема, з дуетом “НеАнгели”.

В повідомленні на сторінці групи в соціальній мережі “ВКонтакте”йдеться:

“Кліп заснований на реальних подіях і містить шокуючі кадри! P.S. Під час зйомок жоден СЕРЕЖА не постраждав!”

Нове відео гурту схоже на міні-фільм, в якому показується одночасно кілька історій, де дівчата переживають розрив зі своїми хлопцями – Серьожами.

Користувачі Мережі вибухнули від невластивого для групи кліпу, а деякі навіть відзначили, що відео має схожість з кліпами скандальної російської групи “Ленінград”.

Читайте також: МИКОЛА ТИЩЕНКО ТАЄМНО ОДРУЖИВСЯ: ВДВІЧІ МОЛОДША ДРУЖИНА

Джерело.

Related Post