fbpx
Політика
“Неймовірно! “Океан Ельзи” на Першому каналі”: в Росії пригадали “світлі часи”

У понеділок, 12 березня, відзначається День Росії, яка всього за останні кілька років дуже змінилася.

Подивитися на незвичайні зміни і події, які неможливо уявити в сучасній РФ, серед яких – виступ українського гурту “Океан Ельзи” на російському телебаченні, пропонує Meduza.

1998 рік.

Парламент – самостійний орган. У президента немає статусу непогрішимого.

2000 рік.

Люди нормально сприймають одностaтеві відносини, одна з найпопулярніших груп країни – t.A.T.u., відома своїм нестандартим іміджем.

2001 рік.

Ніякої міжнародної ізоляції. Володимир Путін виступає в Бундестазі на німецькій мові, зал вітає його бурхливими оплесками.

2004 рік.

На тепер кремлівському пропагандистському телеканалі НТВ критикують Путіна. Зараз же канал відрізняється неймовірною кількістю пропаганди і дешевим гумором.

2010 рік.

Легендарний російський музикант Андрій Макаревич, зараз відомий своєю проукраїнською позицією, не рахується “ворогом народу”.

2011 рік.

Тоді ще президент країни Дмитро Медведєв – не “Дімон”, а надія багатьох росіян на зміни.

2011 рік.

Про протестні мітинги показують репортажі без розмов про зраду і Держдепі. Зараз же всіх мітингувальників відразу затримує поліція, до них застосовують кийки і газ.

2012 рік.

Український гурт “Океан Ельзи” у Івана Урганта на Першому каналі. Музиканти виконали пісню “Онлайн” українською мовою.

2014.

Здавалося б, нічого незвичайного: відділ з сирами в магазині. Уже в 2015 році сир потрапив під продуктові санкції, через “загрози” його знищили бульдозером.

Читайте також: Про литовські номери, що стали поперек горла президенту та його друзям

Джерело