fbpx
Лайфхаки
Ніколи не підбирайте ці речі! 10 найбільш небезпечних знахідок

У дитинстві я часто сперечалася з мамою про те, чи можна підбирати на вулиці цікаві знахідки. Колись мені вдалося знайти плюшеву сумочку, а колись – 100 грн. У першому випадку знахідку я забрала, а от у другому чомусь згадала прикмету про чужі гроші, які краще не чіпати.

Через роки я схиляюся до того, що краще взагалі ні на що не претендувати. Якщо ви зі мною не згодні, запам’ятайте хоча б ці 10 речей, які ні в якому разі не можна підбирати на вулиці або в будь-якому іншому місці!

1. Годинники. Цей предмет має дуже сильним зв’язком зі своїм власником, тому ви можете переманити на себе його недуги і проблеми в житті.

2. Гребінці. По-перше, це негігієнічно. По-друге, цей предмет теж володіє сильним зв’язком зі своїм власником, тому ви можете заробити собі його головний біль або тривожні думки. По-третє, над гребінцями частенько читають змови.

3. Дзеркала. Це взагалі дуже небeзпечні предмети. Існує безліч легенд про те, що, поглянувши в дзеркало, ви можете переманити на себе відображення проблем ту людину, яка дивився в нього до вас. Ви ж не хочете забрати чужі негаразди собі!

4. Браслети з ниток. Їх часто використовують в якості оберегів, які повинні порватися в момент, коли перенасичені негативом. Піднімаючи такий браслет, ви забираєте собі всю цю негативну енергетику!

5. Ключі. Якщо згадати про ритуали, то ключем “замикають” нещастя, а потім викидають їх. Ні в якому разі не можна підбирати цей предмет. Найбільшу небезпеку несе така знахідка в водоймах.

6. Натільний хрeстик. Цей предмет дуже тісно пов’язаний з долею власника, тому ви ризикуєте отримати його проблеми і недуги.

7. Голки, шпильки. Вже не знаю, хто б захотів підбирати їх, але попередити варто. Ці предмети легко заряджаються негативом. Їх або використовували як оберіг, який (як і браслети) накопичив негативну енергію і загубився, або в якості псування.

8. Саморобні речі. Тут ви теж ризикуєте стати жертвою ворожби, так як її найчастіше накладають саме на саморобні предмети (ляльки, подушечки, іграшки).

9. Золоті прикраси. По-перше, їх теж використовують для привороту або ворожіння, а, по-друге, навіть випадково загублені прикраси занадто сильно взаємодіють з власником, тому ви ризикуєте отримати його негативну енергетику.

10. Залізні гроші. Знайдені гроші ніколи не принесуть нічого доброго. У вас навіть є шанс теж їх втратити. Метал є потужним накопичувачем енергії, тому ви можете отримати собі чужі проблеми.

Подібні знахідки не принесуть вам нічого хорошого, тому що чуже завжди залишається чужим. Згадайте ці слова, якщо побачите на вулиці один з перерахованих вище предметів. Бережіть себе!

Читайте також: МАТИ 4 ДІТЕЙ СКАРЖИЛАСЯ НА ГОЛОВНИЙ БІЛЬ, А ЧЕРЕЗ ДВА ДНІ МУК ВОНА ПOМEРЛА. ЛІКАРІ ХОЧУТЬ, ЩОБ ВИ ЗАПАМ’ЯТАЛИ ЦІ СИМПТОМИ!

Джерело.

facebook