fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Політика
“Нормандська четвірка” готова розширювати місію ОБСЄ на Донбасі – Путін

Путін зазначив, що учасники зустрічі підтвердили готовність до продовження спільної роботи на політичному треку.

Лідери країн “нормандської четвірки” (Україна, Німеччина, Франція, Росія) підтвердили готовність розширити місію ОБСЄ на Донбасі, заявив президент РФ Володимир Путін.

“Підтвердили, що ми готові розширити місію ОБСЄ в зоні відводу і пунктах зберігання важкої техніки”, – сказав він журналістам за підсумками зустрічі лідерів “нормандського формату” в Берліні.

За словами президента РФ, “нормандська четвірка” домовилася про те, що повинно бути зроблено найближчим часом, в тому числі з розведення сторін конфлікту в регіоні.

“Ми багато уваги приділили питанням безпеки. Домовилися за рядом позицій про те, що повинно бути зроблено найближчим часом в сенсі подальшого вирішення питань, пов’язаних з розведенням конфліктуючих сторін”, – додав він.

В. Путін зазначив, що учасники зустрічі підтвердили готовність до продовження спільної роботи на політичному треку, в тому числі з питання імплементації договору про особливий статус окремих районів Луганської та Донецької областей.

Він також констатував, що всі учасники саміту “нормандської четвірки” підтвердили свою прихильність виконанню мінських домовленостей.

“Всі учасники сьогоднішньої зустрічі підтвердили, що в основі врегулювання на південному сході України повинні лежати мінські угоди, і всі підтвердили свою прихильність цим домовленостям”, – сказав президент РФ.

При цьому В. Путін заявив, що у вирішенні питань гуманітарного характеру на сході України багато домогтися не вдалося. “Визначилися, на жаль, тільки з деякими питаннями гуманітарного характеру”, – сказав він і додав, що “на жаль, тут багато домогтися не вдалося”, – продовжив голова російської держави.

Разом з тим, за його словами, учасники зустрічі висловили готовність вирішувати питання гуманітарного характеру.

Читайте також: 35-РІЧНА СПІВАЧКА ПРИЙШЛА НА СВІТСЬКИЙ ЗАХІД У АБСОЛЮТНО ПРОЗОРІЙ СУКНІ

Джерело.

Related Post