fbpx
Breaking News
– Мама отримує на мене аліменти і витрачає все на себе. А мені грошей не дає, каже не заслужила ще. Якби не аліменти, я б вже давно жила в інтернаті!
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!
Тільки ось батьків я забула попередити, що Рома не дуже радісно ставиться до дітей, а я їх і зовсім не хочу. Тому весь вечір мої батьки кружляли і співали над нами, про те, яка ми чудова пара, і що у нас будуть найкращі, найкрасивіші і чудові онуки на світі.
Інтернет
Нові зміни у Facebook: соціальна мережа оголосила війну псевдосенсаційним заголовкам

Найбільша соціальна мережа світу Facebook оголосила війну псевдосенсаційним заголовкам у постах користувачів.

Таку інформацію оприлюднив менеджер сервісів Facebook Адам Моссера, передають “Вести” з посиланням на The Wall Street Journal.

За його словами, нововведення покликане знищити заголовки, що утримують інформацію та перебільшують її значущість. Як приклад, Моссер до першої категорії відносить заголовки типу “Людина стрибнула у басейн з крокодилом, ви не повірите, що сталося далі”.

Заголовки другої категорії інтригують читача, він клікає на них, а потім виявляється, що у матеріалі йдеться зовсім про інше, і заголовок ніякого відношення до тексту не має.

Моссер каже, такі хитрощі викликають скарги безлічі користувачів соцмережі, які, побачивши цікавий заголовок, машинально розкривають пост і навіть відзначають його як такий, що сподобався.

Читайте також: ПОМИЛКА, ЯКУ МАЙЖЕ КОЖЕН З НАС РОБИТЬ У FACEBOOK, МОЖЕ КОШТУВАТИ НАШИМ ДІТЯМ ЖИТТЯ

Боротися з цим явищем і заохочувати користувачів видавати якісний контент компанія намагалася два роки. Зрештою терпець урвався, і Facebook розробив систему автоматичного ранжирування заголовків.

В основу її розробки лягли результати експерименту, в ході якого співробітники компанії самостійно класифікували десятки тисяч зразків. Чим більше схожий заголовок на приманку, тим нижче його оцінка. Цей принцип і закладений в основу нової комп’ютерної програми, яка розпізнає обман.

Джерело.

Related Post

facebook