fbpx
Breaking News
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Шоу-бізнес
Новий образ Волочкової: користувачі поставили діагноз

Російську балерину учасники соціальних мереж побачили на фото, де вона разом зі своєю дочкою показалися у костюмі жирафа та єдинорога.

Фотознімок викликав глузування та сміх у користувачів соцмережі Instagram. Фото зібрало чимало коментарів із глузливим підтекстом, мовляв, у такому віці так одягнутися – це вже як діагноз і т.д.

Деякі користувачі соцмережі насміхалися, що у балерини вдома, мовляв, немає опалення, і вона нічого теплішого не знайшла.

Читайте також: Анастасія Волочкова в “голому” вбранні прийшла на вибори (фото)

Джерело

Related Post

facebook