fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Україна
Новий пункт пропуску з’явиться на українсько-польському кордоні

Новий пункт пропуску на кордоні України з Польщею з’явиться у Львівській області.

Пропускний пункт обіцяють збудувати впродовж двох років.

Почати будівельні роботи планують вже через кілька місяців – на початку 2017 року.

Новий пункт пропуску “Нижанковичі – Мальховичі” з’явиться у Самбірському районі Львівщини.

“До кінця цього року польська сторона розробить проект будівництва перетину кордону, а в 2017 році почнуться будівельні роботи. Орієнтовний термін будівництва – до 2 років”, – цитує представників української митниці польське видання.

На сьогодні на кордоні між Україною та Польщею діє 8 автодорожніх пунктів пропуску.

Читайте також: ЛАТВІЮ ПОКИНУЛИ ВСІ БІЖЕНЦІ ЧЕРЕЗ НЕВДОВОЛЕННЯ РІВНЕМ ЖИТТЯ

Джерело.

Related Post