fbpx
Політика
Обама і Трамп назвали один одного бездарними

Президент США Барак Обама заявив, що кандидат на посаду глави держави від Республіканської партії Дональд Трамп “непридатний” для цієї роботи.

Барак Обама у своїй промові у вівторок, напустився з критикою на кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа, назвавши останнього “непридатним” для цієї посади. Представник Демократичної партії, Обама також закликав лідерів республіканців припинити свою підтримку 70-річного магната.

“Він вкрай непідготовлений та непридатний служити у якості президента. І він проводжує це доводити. (…) Зараз не та ситуація, коли можна робити одномоментну помилку”, – цитує президента США агенція AFP. Істеблішмент Республіканської партії він, на його думку, повинен зрозуміти, що Трамп – “не той, кого можна підтримувати на посаді президента США, навіть якщо він член партії”. Сам Обама раніше підтримав соратницю за партією та екс-держсекретарку Гілларі Клінтон, а також застерігав американців від популізму кандидата від республіканців.

Пізніше бізнесмен-політик відреагував на слова Обами заявою, що останній непридатний для управління державою та звинуватив його у “провальному керівництві”. Як Обамі, так і Клінтон він закинув “дестабілізацію Близького Сходу та сдачу Іраку, Лівії та Сирії “Ісламській державі”, цитує його агентство АР. На думку Трампа, саме ці двоє демократів поставили Іран “на шлях ядерного озброєння” та дозволили “десяткам ветеранів загинути”. Тому, резюмував мільйонер, “необхідні зміни”.

Джерело