fbpx
Breaking News
Ділюсь з вами найсмачнішим рецептом сирника, який мені доводилось коли-небудь готувати і смакувати. Він настільки красивий у розрізі, що зачарує кожного гостя. Готуйте з любов’ю і нехай все у вас буде добре!
Я обожнюю тунець і все, що з ним зв’язано. Тому цей салат під номером 1 на моїй кухні. Його люблять і дорослі і дітки, а готується швидко та легко. Словом – записуйте! Не пожалієте!
Найсмачніші оладки – на воді і дріжджах! Саме такі пишні оладушки ми готували діткам в садочку, де я працювала нянею. А тепер печу їх своїм онучатам. Малеча в захваті! Ділюся рецептом і секретами. 
Не зрозуміло, хто обманює: прем’єр Гончарук обіцяв будувати нові школи, а міністр освіти Новосад говорить про їхнє закриття… Як вам? Коментує політолог. 
Такий “Кокосово-молочний торт” на всю родину готувала нам мама в дитинстві. Як же я його люблю! Ніжний, прослойка малинового желе, кокосові нотки, сметанний крем – вам і вашим рідним обов’язково сподобається цей пляцок!
Політика
Обама і Трамп назвали один одного бездарними

Президент США Барак Обама заявив, що кандидат на посаду глави держави від Республіканської партії Дональд Трамп “непридатний” для цієї роботи.

Барак Обама у своїй промові у вівторок, напустився з критикою на кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа, назвавши останнього “непридатним” для цієї посади. Представник Демократичної партії, Обама також закликав лідерів республіканців припинити свою підтримку 70-річного магната.

“Він вкрай непідготовлений та непридатний служити у якості президента. І він проводжує це доводити. (…) Зараз не та ситуація, коли можна робити одномоментну помилку”, – цитує президента США агенція AFP. Істеблішмент Республіканської партії він, на його думку, повинен зрозуміти, що Трамп – “не той, кого можна підтримувати на посаді президента США, навіть якщо він член партії”. Сам Обама раніше підтримав соратницю за партією та екс-держсекретарку Гілларі Клінтон, а також застерігав американців від популізму кандидата від республіканців.

Пізніше бізнесмен-політик відреагував на слова Обами заявою, що останній непридатний для управління державою та звинуватив його у “провальному керівництві”. Як Обамі, так і Клінтон він закинув “дестабілізацію Близького Сходу та сдачу Іраку, Лівії та Сирії “Ісламській державі”, цитує його агентство АР. На думку Трампа, саме ці двоє демократів поставили Іран “на шлях ядерного озброєння” та дозволили “десяткам ветеранів загинути”. Тому, резюмував мільйонер, “необхідні зміни”.

Джерело

Related Post

facebook