fbpx
Breaking News
Син уже в армії відслужив. А чоловік все рідше став з’являтися дома. Одна поїздка за одною. Мене це вже почало дратувати: “Хіба можна витримати таке навантаження? Куди начальство дивиться? Так і до біди недалеко – працюєш адже на знос!”. Якби ж я тоді знала, що за моєю спиною мій чоловік вже давно веде подвійне життя
Простими млинцями на масляну вже нікого не здивуєш. Ось я і вирішила проекспериментувати. І ви знаєте, діти сказали, що це дуже схоже на знаменитий десерт «Тірамісу», який вони обожнюють. Але ні – це ще смачніше!
І знову я вишукую новенькі рецепти, щоб здивувати своїх рідних і вас, мої дорогенькі. Цей салат з крабовими паличками не такий, як ви звикли готувати. Повірте, він в 100 разів смачніший!
Так смачно – вам не передати! Це треба лише спробувати! Моя свекрушенька-галичанка навчила мене так готувати телячі реберця, що всі гості тепер диву дивуються, коли їх куштують. Соковиті, ніжні на стільки, що відірватися не можливо! Найкращий рецепт з усіх! Готуються дуже простенько – записуйте рецептик і побалуйте родину на вечерю!
Результати опитування: ставлення українців до особливого статусу Донбасу. А з якою групою опитаних згодні ви?
Україна
Обурені люди перекрили український кордон

Близько 20 автомобілів з іноземними номерами за 20 м до шлагбаума КПП “Солотвино” заблокували дорогу.

Сьогодні, 12 листопада, на Закарпатті в рамках акції протесту власників автомобілів з іноземною реєстрацією був заблокований під’їзд до пункту пропуску “Солотвино” на українсько-румунському кордоні. Про це повідомили в прес-службі Мукачівського прикордонного загону.

Так, близько двох десятків автомобілів з іноземними номерами за 20 м до шлагбаума КПП “Солотвино” перекрили своїми машинами дорогу.

Як повідомила прес-секретар ГУ НП в Закарпатській області Анна Богдан, на місці акції працюють правоохоронці, які забезпечують громадський порядок. Щодо учасників акції протесту так званих “пересечніков”, то вони відзначають, що їхні транспортні засоби зламалися, тому забрати їх з проїжджої частини вони не можуть.

Зараз ситуація залишається контрольованою.

Читайте також: ПОСТАРІЛА АБО НЕВДАЛИЙ МАКІЯЖ: АНІ ЛОРАК ЗБЕНТЕЖИЛА ШАНУВАЛЬНИКІВ ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ

Джерело.

 

Related Post

facebook