fbpx
Здоров'я
Оcь о котрій годині потрібно прокидатись, щоб весь день відчувати бадьорість, силу та гарний настрій. А вu пpо цe знaли?

Оcь о котрій годині потрібно прокидатись, щоб весь день відчувати бадьорість, силу та гарний настрій. А вu пpо цe знaли?

Традиційна медицина південної Азії (аюрведа) рекомендує прокидатись у “брахма мухурта” – час перед світанком, тобто за 1,5 години до сходу – в аюрведі цей час вважається оптимальним для пробудження.

Якщо ви вчасно лягли спати, то вранці після пробудження відчуватиме бадьорість, силу та гарний настрій, пише 24канал

За аюрведою, найкращий час для підйому – “брахма мухурта” або ж до сходу сонця. Це вчення зазначає, що для організму ранній підйом – найкращий.

Для такого пробудження необхідно встановити будильник рівно за 1 годину 36 хвилин до сходу (це і називається “брахма мухурта”). Коли ви встаєте раніше сходу, ви синхронізуєте свій рівень енергії з сонцем. Окрім того, такий час ідеально підходить для медитацій.

Читайте також:Я, ПОЧИНАЮЧИ З ОСЕНІ, КОЖНОГО РОКУ РОБЛЮ ДЛЯ СВОГО IМУНIТЕТУ ЦЮ КОPИСНУ РІЧ. РEЦЕПТ ПІДХOДИТЬ, ЯК ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТАК І ДЛЯ ДІТОЧОК СТАРШЕ 3-Х РОКІВ. ЗAПИСУЙТЕ, КOРИСТУЙТEСЬ І БУДЬТЕ ЗДOРОВІ!

Якщо ви прокидаєтеся після 6, ви потрапляєте в фазу “капха” — період інертності і неповороткості. Це налаштує організм на уповільнення.

Окрім того, ранній підйом має свої переваги. Він надає відчуття контролю над ситуацією, підсилює енергію, підвищує настрій.

facebook