fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Економіка
“Очікування не були виправдані”: експерт про зону вільної торгівлі з ЄС

Ціни на імпортні товари в Україні не знизилися, проте українські виробники поступово займають свою нішу на європейському ринку.

Два роки тому Україна отримала права продавати свою продукцію в ЄС без мит. Угода про зону вільної торгівлі (ЗВТ) дозволила українцям активніше завойовувати європейський ринок, а європейським підприємцям – український. Правда, очікування щодо зниження цін на імпортні продукти не були виправдані, а квоти стали бар’єром для українських виробників, розповідає аналітик “Альпарі” Максим Пархоменко.

“Згідно з даними Єврокомісії і виходячи із заяв заступника міністра економічного розвитку Наталії Микольської експорт продукції в ЄС за останній рік виріс на 5%, в цілому займаючи 37% в частці експорту всіх товарів України. Найбільше ми експортували продукцію АПК, а саме мед, овес, цукор, солод і пшеничну клейковину, оброблені томати, виноградний і яблучний сік, м’ясо птиці, пшеницю, кукурудзян4 і ячмінну крупу/борошно, зерно, повністю вичерпавши квоти по цих товарах. У цілому наші виробники нарощують експорт продуктів в країни ЄС, хоч і не значними темпами”, – розповідає експерт.

В цілому угодою про зону вільної торгівлі з ЄС, Україні було надано тарифні квоти на 36 видів продукції які ми можемо продавати без будь-яких мит. Але в разі вичерпання квоти, до виробника вводиться стандартне мито. Так, вже за перші півроку з 36 запропонованих квот українці повністю вичерпали половину. Виходячи з цього, українські виробники не можуть повністю реалізувати свій експортний потенціал на ринку ЄС.

“Крім того, що нам надані недостатні квоти, додатково труднощі при експорті продукції в ЄС створює сертифікація товарів. На теперішньому етапі деякі українські виробники зуміли домогтися дозволів на продаж своєї продукції в Європу. Причиною цього, є низька якість наших товарів або її невідповідність європейським регламентам. Виходячи з цього, ми можемо побачити, що більшу частину структури експорту займає сировинна спрямованість наших товарів, а саме продукції АПК (зерно, овес, пшениця)”, – розповідає експерт.

Також, за словами експерта, не виправдалося припущення про те, що на українському ринку буде засилля дешевих імпортних товарів.

Читайте також: ВІТАЛІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ РОЗЧУЛИВ МЕРЕЖІ ЗНІМКОМ З СИНОМ

Джерело.

Related Post

facebook