fbpx
Суспільство
Одеський коп, який прийняв пологи двійні, готовий усиновити дітей

В Одеській області поліцейський Сергій Арешкін, який свого часу приймав у своєї сусідки по дачі екстрені пологи, тепер домагається, щоб жінка забрала двійнят з будинку дитини. Хлопчик і дівчинка там вже півроку.

Коп став хрещеним батьком двійнят, а хлопчика назвали на його честь. Співмешканець матері малюків Віталій Таран каже, що до зустрічі дітей все готово.

Ось ліжечко, коляска одна, друга. Ось тут дитячі речі, бачите”, – показує він будинок журналістам.

Поліцейський Сергій Арешкін квапить мати забрати обох дітей, тому що відведені на це законом півроку закінчуються. Але жінка їхати до міськради відмовляється – пояснює це страхом за втрату свого робочого місця і невірою в те, що соціальні служби повернуть їй Сергія і Софію.

Тетяна Олару стверджує, що працівники соціальної служби її постійно обманюють і змінюють вимоги. У свою чергу ті кажуть, що мати ні разу навіть до воріт спецбудинку не підійшла.

“Вона нічого не робить”, – говорить керівник служби у справах дітей Тетяна Єнакієва.

Через конфлікт долю дітей буде вирішувати суд. Якщо він не стане на бік матері, або вона сама не захоче повертати своїх дітей – поліцейський готовий навіть усиновити своїх хрещеників.

Читайте також: НОВОНАРОДЖЕНУ ДИТИНУ ЗНАЙШЛИ В ПАКЕТІ НА СХОДАХ

Нагадаємо, в кінці жовтня в Ізмаїлі Одеської області поліцейський прийняв передчасні пологи двійні у жінки. Чоловік перебував на дачній ділянці і почув крики жінки. Він допоміг жінці народити дітей, поки “швидка” їхала на виклик. Спершу на світ з’явився хлопчик, а потім дівчинка.

Двійнята народилися на 31-му тижні, повідомляла тоді сайту “Сегодня” інспектор Ізмаїльського відділу поліції Олена Капшук. У пологовому будинку жінка написала відмову від дітей.

Джерело.

facebook