fbpx
Breaking News
Торт «Дитячі примхи»: коржі виходять м’які, схожі на бісквіт. А горіхи, мак, родзинки та какао зроблять торт надзвичайно “багатим” на смак
Галицький сирник цікавий тим, що має дуже ніжну структуру, яка водночас гарно тримає форму під час нарізання
Ці продукти в Україні підробляють частіше за все. Ось список. Будьте обережні!
Цієї сильної Молитви за українську родину навчив мене мій духовний наставник, наш сільський священник. З того часу, як почала знаходити кілька хвилин кожного дня, щоб прочитати її, в родині запанував спокій, поменшало сварок, всі стали більш врівноважені і ласкаві одне до одного.
Приготувала донечці на день народження Маково-лимонний торт за новим рецептом – і дитина, і дорослі були просто в захваті! Мене нахвалювали всі так, що я аж почервоніла. Але рецепт дійсно ну дуже вдалий і зовсім не складний. Не можу не поділитися!
Україна
Одеській області загрожує спалах страшної інфекції

Лікарі очікують спалах кору в Одеській області і закликають батьків щепити дітей від цього гострого інфекційного захворювання. “Цей процес циклічний. Останній спалах кору був у 2012 році, з того часу накопичилось багато неімунізованих дітей і відбувається черговий підйом захворюваності”, — попередила головний спеціаліст управління Держпродспоживслужби Ольга Балановська.

За статистикою, з квітня в Одесі захворіли понад 100 осіб, у той час як торік така кількість хворих була у всій країні. У групі ризику знаходяться діти 4-9 років і дорослі 30-50 років.

Читайте також: НОВІ ТАРИФИ: СКІЛЬКИ ДОВЕДЕТЬСЯ ЗАПЛАТИТИ УКРАЇНЦЯМ ПІСЛЯ ПОДОРОЖЧАННЯ ХОЛОДНОЇ І ГАРЯЧОЇ ВОДИ

“Якщо дитина захворіла, не треба її вести в поліклініку, краще викликати лікаря або, у вечірній час, бригаду швидкої допомоги, — нагадує головний позаштатний педіатр міського департаменту охорони здоров’я Ганна Луньова. — Якщо батьки знають, що дитина була в контакті з кором, то про це потрібно обов’язково попередити лікарів”.

Джерело.

Related Post