fbpx
Breaking News
Ці продукти в Україні підробляють частіше за все. Ось список. Будьте обережні!
Цієї сильної Молитви за українську родину навчив мене мій духовний наставник, наш сільський священник. З того часу, як почала знаходити кілька хвилин кожного дня, щоб прочитати її, в родині запанував спокій, поменшало сварок, всі стали більш врівноважені і ласкаві одне до одного.
Приготувала донечці на день народження Маково-лимонний торт за новим рецептом – і дитина, і дорослі були просто в захваті! Мене нахвалювали всі так, що я аж почервоніла. Але рецепт дійсно ну дуже вдалий і зовсім не складний. Не можу не поділитися!
Рятуємо посічені кінчики! Ці рекомендації працюють – перевірила на собі і не можу не поділитися з вами!
Яка ж це смакота, дівчааааата! А як просто готується! Приїхала подруга з Італії і навчила мене готувати цей шедевр – ІТАЛІЙСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ ТОРТ. Він підкорює всіх з першого шматочка!
Україна
Одесу затопило (відео)

Через безперервний дощ в місті затопило вулиці

Через безперервний дощ в Одесі виявилися підтопленими багато вулиць. Традиційно плаває Балківська і Середньофонтанська. Також затоплена Генуезька, Тіниста, Ширяївський провулок, – передає “Думська”.

За даними прес-служби патрульної поліції, виявилися під шаром води Промислова, Хімічна вулиці, а також Люстдорфська дорога в районі Бреуса.

Читайте також: Яскраве поєднання осені та зими: фото з засніжених Карпат

Джерело

Related Post