fbpx
Суспільство
Оформляти допомогу на дитину почали у пологових будинках

У пологових будинках Вінниці почали роботу працівники департаменту соціальних послуг. Приймають документи на допомогу при народженні дитини. Про це розповіла директор департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Лариса Попова.

“Коли мама народжує дитинку, у неї появляється дуже багато різної додаткової роботи і знаходити час, щоб прийти в прозорий офіс, дуже нелегко. Потрібно шукати на кого залишити дитинку або брати з собою. В наших пологових будинках облаштовані робочі місця і працівники департаменту соціальної політики тричі на тиждень приходять туди і оформляють допомогу при народженні дитини”, – цитує Попову “Вінниця.інфо”.

Читайте також: ПОРОШЕНКО ПРОКОМЕНТУВАВ СИТУАЦІЮ З НАСІРОВИМ

Для оформлення допомоги потрібно мати копію паспорта, копію ідентифікаційного коду, соціальний рахунок в банку, копію свідоцтва про народження дитини.

У минулому році в пологових будинках почали видавати свідоцтво про народження дитини. Тому департамент соціальної політики синхронізував свою роботу з управлінням юстиції таким чином, щоб матусі могли отримати у лікарні і перший документ немовляти, і оформити допомогу при народженні дитини. Працівниками РАЦСу приносять документи про народження дитини разом з копією.

Джерело.

facebook