fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Суспільство
Охоронець і водій Лободи можуть сісти на 7 років за напад на журналістів

До семи років за ґратами можуть отримати охоронці і водій співачки Світлани Лободи за грабіж журналістки телеканалу 1+1 Олександри Панасенко. Два тижні пішло у слідства, щоб вивчити всі докази і встановити усіх причетних до події.

Станом на сьогодні встановлено, що головний охоронець Микола Отачкін разом із водієм Лободи силою відібрали у дівчини відеокамеру, а потім, погрожуючи зброєю, обшукали автомобіль, вирвали і забрали з собою відеореєстратор, а також усе цінне, що було в машині: ліхтарик та GPS-треккер.

Два тижні пішло у слідства, щоб вивчити всі докази і встановити усіх причетних до грабежу журналістки телеканалу “1+1”. Встановлено, що головний охоронець Микола Отачкін разом із водієм Лободи силою відібрали у дівчини відеокамеру. Отачкін зізнався у скоєнні злочину і, намагаючись ввести слідство в оману, розповідав, що був сам.

Отачкін зізнався у скоєнні злочину і, намагаючись ввести слідство в оману, розповідав, що був сам. Йому повідомлено підозру одразу за двома статтями – за перешкоджання журналістській діяльності і грабіж. Його напарнику підозру вручать уже незабаром, тоді ж оберуть і запобіжний захід. “Наразі повідомлено про підозру одному з учасників інциденту за статею 186, більш того, мені відомо, що вже є підозра на іншого учасника, і її наразі теж буде оголошено. Тривають активні слідчі дії. Стан слідства перебуває на контролі прокуратури Київської області”, – запевнив головний прокурор Київської області Дмитро Чібісов.

Читайте також: НА ПРИКАРПАТТІ ВІД ВІРУСНОГО МЕНІНГІТУ ПОМЕР ШКОЛЯР

Голова департаменту журналістських розслідувань телеканалу “1+1” Олександр Дубінський вважає, що продюсер і директор співачки Світлани Лободи Нателла Крапівіна могла особисто координувати дії охорони щодо нападу на знімальну групу програми “Українські сенсації”. Водночас стало відомо, що охоронці Лободи зареєстровані на тимчасово окупованій проросійськими бойовиками території Донецької області та надають послуги з охорони лідерів терористичного формування “ДНР”. Також повідомлялося, що Служба безпеки України перевірить виступ матері співачки Світлани Лободи на російському телебаченні.

Джерело.

Related Post