fbpx
Події
Охоронець Яроша прострілив людині ноги за відмову сказати “Героям слава!”

14 травня в Кам’янському (колишній Дніпродзержинськ) на вулиці Медичній стався конфлікт за участю оточення лідера партії “державницький ініціатива Яроша”, народного депутата Дмитра Яроша, що завершився перестрілкою.

Як повідомляє місцеве видання “Подія”, інцидент почався біля автомобіля таксі. Небажання водія транспортного засобу відреагувати пасажирам на вітання “Слава Україні!” спричинило бурхливу реакцію останніх, і вони вирішили силою вимагати відповідь, ідеться в публікації.

За словами очевидців того, що сталося, два пасажири завдали удару водієві ззаду, коли той відвернувся за грошима, щоб відрахувати здачу. Їм на підмогу прийшов іще один учасник конфлікту. Уже в розпалі сварки розсерджені пасажири почали бити машину.

Далі, повідомляє видання, у хід пішла зброя, водієві таксі прострелили обидві ноги. На місце події оперативно приїхали інші таксисти, один із них також отримав вогнепальне поранення.

Наразі постраждалі перебувають у лікарні, на місці події працюють співробітники поліції. Двох учасників конфлікту затримали на місці, одному з них удалося втекти. Як кажуть очевидці, чоловіки, які напали на таксиста, вели себе збуджено, крім пістолета у них була телескопічна бита, а також посвідчення особистої охорони Яроша, виписане на Романа Малісевича.

Однак пізніше у Яроша повідомили “Обозревателю” інші подробиці інциденту, назвавши ім’я справжнього винуватця. За словами помічника народного депутата Дмитра Яроша, лікаря-хірурга швидкої допомоги Кам’янського Ростислава Вінара, винуватець інциденту не Роман Малісевич, а Михайло Навроцький, який дійсно є охоронцем Яроша.

Читайте також: Співробітниця суду Харкова побажала розстрілу українських націоналістів

Джерело

facebook