fbpx
Breaking News
Ці 12 корисних простих порад має знати кожен! Так, вони прості, але як допомагають в непростих ситуаціях!
Цей бісквіт завжди вдається. Він дуже ніжний, пишний, соковитий та вологий. Обов’язково спробуйте!
Буряк – дуже корисний наш рідний український овоч, його просто необхідно вживати! В нашій родині це один з найулюбленіших продуктів. Салатики з нього – завжди на столі. Останнім часом “підсіли” на оцей новенький рецепт – ну дуже вдале, незвичайне і бюджетне поєднання!
Сестра мого чоловіка живе в Мукачево. Коли нещодавно гостювали в них, вона поставила на стіл цю смакотищу – Завиванці по-закарпатськи. Які ж смачні ці маленькі рулетики з телятини з начинкою! Соковиті, ароматні! Я б не пробачила собі, якби не взяла рецептик. 
Пляцок “Андалузія” – це щось неймовірне! Він підкорив мене з першого шматочка відтоді,  як вперше спробувала його в подруги у Львові. Поєднання шоколадного смаку з апельсиновим кремом дарує райську насолоду! Я не могла поїхати без рецепту, і тепер з любов’ю готую цей шедевр рідним і друзям. Приготуйте і ви!
Світ
Окупанти кажуть, що безлюдні пляжі Криму відвідали понад 5 мільйонів туристів

Так звана “влада” півострова стверджує, що туристичний потік до Криму за рік виріс на чверть.

Про це повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на так зване “Міністерство курортів і туризму”.

За словами окупантів, у порівнянні з 2015 роком кількість туристів збільшилась на 24% – до 5,02 мільйона осіб.

“Найбільше туристів з початку року відпочило на Південному березі Криму – 44%, на Західному узбережжі – 32,5%, на Східному – 18,5%, в інших регіонах – 5%”, – кажуть у “Мінкурортів”.

У так званому відомстві додали, що завантаження деяких туристичних об’єктів “перевищило середній рівень заповнюваності по Криму в цілому”.

Читайте також: Хакери “затролили” кримчан Гімном України (відео)

Джерело

Related Post

facebook