fbpx
Шоу-бізнес
Олександр Ревва стане батьком втретє

Шоумен і зірка Comedy Club 42-річний Олександр Ревва порадував своїх фанатів новиною про майбутнє поповнення в родині. Для артиста це буде вже третя дитина.

Головну інтригу майбутній батько бачить в тому, на кого буде схожай дитина. Його старша дочка Аліса, за його словами, копія мами, а молодша, Амелі, схожа на нього. “Верх моїх мрій, – сміється артист, – мати трьох дочок”.

Нагадаємо, що з дружиною Анжелікою Ревва разом вже тринадцять років, а одружені – вісім. За словами шоумена, секрет успіху їхніх стосунків в тому, що вони не припиняють дивувати один одного. А своїх двох дочок він недавно ласкаво назвав “вітамінки групи А”, які він “приймає щодня, по дві таблетки після їжі”.

Також Ревва зізнався, що не розуміє, коли хтось говорить, що заради сім’ї йде на жертви: “Це неправильно – заводити дитину і вживати слово “жертвую”. Я легко втягнувся в сімейне життя і вважаю, що дочка – моє найкраще досягнення в житті”.

За словами шоумена, він ще той романтик: “Я всім чоловікам раджу зробити для своєї жінки весілля. Тому що це емоції. У мене дружина була на третьому місяці вагітності, я їй замовив такий корсет, сукню гарну – вона була щаслива! Ну і я , ясна річ, теж”.

Читайте також: ГУЧНИЙ СКАНДАЛ З ЛОБОДОЮ: СПІВАЧКА ПРОКОМЕНТУВАЛА НАШУМІЛИЙ КОНФЛІКТ

Джерело.

facebook