fbpx
Breaking News
28 січня – Павлів день. Яке сьогодні свято та чого не можна робити: іменини, традиції та прикмети
Мої однокласники часто розповідали, особливо в молодших класах, що робити уроки їм допомагають батько або мати. Мені було завидно. Коли після школи я обрав університет, а не коледж, як наполягала мати, кажучи, що я не поступлю, я спеціально поїхав в інше місто і поступив. Мені було краще жити в гуртожитку, ніж удома
Мама робила все, щоб моє дитинство і юність стали прекрасними! Але незважаючи на всю турботу і ласку, до сих пір не можу пробачити їй, що вона так спритно брехала мені десять довгих років. Адже і не відчувала навіть докорів сумління!
Вперше теплий картопляний салат я спробувала у ресторані, цей смак мені настільки припав до смаку, що я вирішала його приготувади дома. Скажу лише одне: всі мої подруги рецепт записали. Дуже смачно!
Замість дорогих засобів вже багато років додаю до прального порошку і кладу у пральну машину просту дешеву… Результат, я вам скажу, відмінний! Речі лишаються яскравими, зберігають первинні кольори і форму, скільки не пери! Переконалася на власному досвіді.
Шоу-бізнес
Олексій Потапенко розкрив всі таємниці Насті Каменських

Співак зробив відверті зізнання про свою колегу.

Настя Каменських любить оголюватися на пляжах. Фотодоказів цього поки немає, зате є свідчення її колеги – Потапа. Про це артист розповів в програмі «Зірковий шлях».

– Настя – нудистка, щоб ви знали. Вона дуже любить роздягатися і ходити голяка по пляжу. Це вона мені розповідала. Їй так подобається. Вона в цьому плані дитя природи, – розговорився Потап.

За словами Олексія, Настя любить роздягатися догола, купатися голою і навіть спати голою. Цікаво, звідки такі подробиці про її особисте життя?

Читайте також: МОЛОДА МАМА КАТЯ ОСАДЧА ВИЙШЛА З ДЕКРЕТУ І ПОВЕРНУЛАСЯ ДО РОБОТИ

Джерело.

Related Post