fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Спорт
Олімпійців в Ріо косить брудна вода

Спортсмени з інших країн, не дивлячись на посилені запобіжні заходи, заражаються в водоймах Бразилії.

Про це повідомляє французьке видання Le Figaro. Інфекцію підхопив учасник змагань з вітрильного спорту Давид Хуссла. У олімпійців немає імунітету, який би протистояв місцевим інфекціям.

Давид старанно дотримувався запобіжних заходів під час тренувань. Він вмивався лише мінеральною водою. Спортсмен постійно приймав душ після контакту шкіри з брудною водою. Але не дивлячись на це, він захворів вже кілька разів.

“У мене був жар і проблеми з травленням. Кожен раз я на добу опинявся прикутим до ліжка і не міг тренуватися ще два-три дні “, – розповів олімпієць.

В організмах приїжджих спортсменів немає антитіл, які борються з інфекціями, що мешкають в бразильській воді. Через це вони дуже швидко занедужують, на відміну від місцевих жителів.

Читайте також:ОЛІМПІЙСЬКИЙ ФАКЕЛ НАМАГАЛИСЯ ВИКРАСТИ (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post

facebook