fbpx
Breaking News
Субота для багатьох – перший вихідний після трудового тижня, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Ця притча навчить вас уникати всього того, що заважає вам літати!
Зять, розуміючи, що квартира моя, вирішив нічого в ній не робити. Хоча прийшов на все готове, з одним рюкзачком. Ні рушника ні білизни ні тобі горнятка – нічого. Якщо я говорила про якийсь елементарний, косметичний ремонт, мені відповідили: – де, у тещиній квартирі? Дуже було неприємно це чути, палець об палець не вдарить людина, бо це не його
Молитви за здоров’я батьків – це найближчі та найдорожчі для нас люди. Молитви будуть оберігати та захищати наших рідних батьків
Політика
Опозиція Нідерландів виступила проти асоціації з Україною

Лідер однієї з партій заявив, що це помста голландському прем’єру за те, що на результати референдуму не було вчасно відповіді.

Глави нідерландської опозиції заявили, що не бачать причин для зміни своєї позиції за результатами референдуму про асоціацію Україна-ЄС після емоційного звернення прем’єр-міністра Марка Рютте, передає NOS.

“Ми зберігаємо нашу точку зору, що будемо чекати рішення уряду, а потім висловимо своє рішення”, – сказав лідер партії CDA, яка входить у коаліцію.

За словами голови партії D66, Рютте зараз відповідає за наслідки референдуму.

“Це помста Рютте за відсутність кампанії і за те, що на результати референдуму не було своєчасної відповіді”.
“Я не бачу достатніх підстав для того, щоб нехтувати думкою моїх виборців”, – сказав лідер зелених, які теж проти асоціації.

Як відомо, Рютте зараз намагається заручитися підтримкою більшості в Сенаті і для цього йому потрібні голоси 17 депутатів CDA, D66 і зелених. Раніше він говорив, що референдум по Україні став катастрофою.

Минулого місяця Рютте заявив, що Нідерланди не ратифікують асоціацію з Україною, враховуючи результати квітневого референдуму, на якому голландці виступили проти цього договору.

Читайте також: НАРЕЧЕНА РОБЕРТА ПАТТІНСОНА ЗІЗНАЛАСЯ, ЩО ЛЮБИТЬ ЖОРСТОКІСТЬ

Джерело.

Related Post