fbpx
Breaking News
Схоже, 74-річний гуморист одружився вп’яте. Після 33 років шлюбу з Оленою Степаненко він проміняв дружину на молодшу від себе на 44 роки Тетяну Брохунову.
Запіканка з тушкованої капусти з фаршем та сиром в духовці – ніжне і ситне блюдо, яке обов’язково варто приготувати
Особливі молитви, які захистять діточок (своїх, або хрещеників і онуків) від гoря, скверни, зла, нещасть і хвоpоб. Материнські молитви – найсильніший вид захисту, адже мати і дитя пов’язані нерозривною ниткою
Ура! Нарешті я його знайшла! Господиньки, це унікальний рецепт тіста для піци! Мої гості з трудом повірили, що готувала його сама
Віка ніколи не залишалася ночувати, але дуже любила приїхати до нас в 11 годині ночі і скупатися в джакузі. Тато приносив їй у ванну чай і тер спинку (напевно). Вона дуже любила створити ілюзію того, що дуже зайнята. Приїжджаючи до нас, вона щоразу брала ганчірочку, і на доказ того, що вона дуже охайна, натирала мікрохвильову піч. Хоча, крім неї на кухні, квадратурою 50 метрів, було ще дуже багато місць, де можна було пройтися ганчіркою
Здоров'я
Ортопед перелічив правила вибору дитячого взуття

Вiд того, яке взуття носитиме ваше малятко у першi роки свого взуття, залежатиме те, скiльки проблем з ногами буде у нього в майбутньому. Адже i пласкостопiсть, i косолапiсть – вади не вродженi, а набутi.
Тож, купуючи малятi новенькi черевички, подбайте про те, аби вони були зручними. Дитяча хiрургиня-ортопед Катерина Маркiвська перелічує ознаки якісного взуття.

1. Матерiал для верху, пiдкладки та устiлки: шкiра, замша та iншi натуральнi матерiали. Бажано, аби демiсезоннi черевички були просоченi водовiдштовхуючим складом. А от синтетика парить, не гiгроскопiчна (не вбирає вологу) i не дає нiжцi “дихати”. Постiйне носiння такого взуття може спричинити опрiлiсть i навiть розвиток грибкових захворювань нiжок.

2. Пiдошва: гнучка i не надто товста, але стiйка, яка чiтко фiксуватиме стопу. Адже якщо вона не буде гнутися при ходi, маля часто спотикатиметься i падатиме.

3. “Задник” i п’ятка: твердi, якi добре фiксує ногу. Для дiтей до 5 рокiв навiть лiтнi сандалики чи босонiжки повиннi мати такий “задник”.

4. Носок: широкий, який залишає пальчикам простiр для руху. Вiд пальчикiв до носка має бути вiдстань 1-2 см.

5. Каблучок: висота – 5-10 мм, широкий.

6. Супiнатор “з дiрочками”.

7. Шнурочки чи застiбки, якi дозволяють регулювати пiдйом черевичка.

8. Верх i боки черевичка мають бути м’якими, щоби при ходi легко складалися у “складочки”.

9. Не купуйте взуття “на вирiст”: воно може спричинити утворення мозолiв, потертостi на ногах, набити “кiсточку”, та й дитинi незручно буде в ньому ходити.

10. Взуття краще примiряти безпосередньо на дитину, стоячи на обидвох ногах, дати їй трохи походити i подивитися, чи десь не тисне.

Читайте також: Історія про мудру жінку, яка отримує все, що їй хочеться

За матеріалами  poradnykzhinky.com

Related Post