fbpx
Суспільство
Ось в чому головна таємниця молитви «Отче наш»: сила послання

Молитва «Отче наш» по праву вважається однією з найголовніших для християн.

Вона називається Господньою, бо сам Син Божий, Ісус Христос, учив цій молитві своїх учнів в своїй проповіді.

У цих, на перший погляд, простих словах ховається таємний сенс. З цим текстом пов’язано багато різних історій. Ми підготували для тебе декілька цікавих фактів про найвідомішу молитву в християнському світі.

Вважається, що це єдина молитва, яка не належить розуму людському. Її дарував нам сам Господь.

До речі кажучи, цю молитву не обов’язково вчити напам’ять, вона була дана Ісусом швидше як приклад.

Ці слова, в яких зібрані практично всі людські потреби і прагнення до спасіння душі.

«Отче наш» – універсальна молитва. Її можна використовувати як благословення в будь-яких справах, а також для захисту від нечисті і різного роду напастей.

Відомо багато випадків, коли люди рятувалися за допомогою цієї чудотворної молитви. Християни свято вірять, що молитва «Отче наш» здатна допомогти в скрутну хвилину, коли тобі загрожує небезпека.

Один з ветеранів Великої Вітчизняної війни, писав листа своїй дружині, який до неї так і не дійшов.Можна припустити, що воно було втрачене, оскільки знайшлося в одному з місць дислокації військ.

У ньому чоловік писав про те, що в 1944 році був оточений німцями і вже чекав своєї смерті:

“Я з пораненою ногою лежав в будинку, почув стукіт кроків і німецький говір. Я зрозумів, що зараз помру. Наші були близько, але розраховувати на них було просто смішно.

Я не міг поворухнутися – не тільки тому що був поранений, але і тому що виявився в безвиході. Нічого не залишалося, крім як молитися. Я готувався до смерті від руки супротивника. Вони побачили мене – я злякався, але не перестав читати молитву.

Читайте також: МIЙ КОХАНИЙ НЕ ВIРИТЬ У БОГА. ЧИ МОЖНА ВІНЧАТИСЯ З AТEЇCТOМ?

У німця не виявилося патронів – він почав про щось швидко говорити зі своїми, але щось пішло не так. Вони різко кинулися тікати, кинувши мені під ноги гранату – так, щоб я не зміг до неї дотягнутися. Коли я прочитав останній рядок молитви, то зрозумів, що граната не розірвалася…”

Варто відзначити, світ знає чимало таких історій. Навіть ті, хто не відносить себе до віруючих, знають слова цієї молитви і використовують її в скрутних обставинах.

За допомогою цієї молитви каялися і наверталися до Бога злодії і розбійники. Але сила цієї молитви пізнається не тільки в біді. Вважається, що, якщо читати «Отче наш» кожен день, твоє життя наповниться добром і світлом.

Вірити цим словам чи ні – справа твоя, але для віруючих ця молитва має величезне значення і силу!

Помолімося за своїх близьких, рідних, нашу рідну Україну і героїв, що її захищають!

Джерело.