fbpx
Україна
П’яна мати замкнула 5-річну дочку в квартирі з бійцівською собакою (фото)

У Сумській області мати замкнула 5-річну доньку одну в квартирі і, забувши про дитину, всю ніч вживала спиртні напої в компанії друзів.

Плач малятка почули сусіди і викликали правоохоронців, повідомляє прес-служба поліції області.

“Прибувши на виклик, правоохоронці побачили повний безлад, в квартирі відчувався неприємний запах. У кімнаті, де перебувала дитина, “гуляв” сильний протяг. Разом з 5-річною дівчинкою були тільки домашні тварини – собака бійцівської породи, кіт і кілька цуценят. Перелякану дитину поліцейські відразу доставили в дитячу лікарню, де її оглянули і обігріли. За словами медиків, дівчинка поступила без явних ознак будь-якого захворювання, але лікарі зробили необхідні аналізи”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

Самі поліцейські в цей час почали пошуки матері дитини. Жінка не відповідала на численні телефонні дзвінки. Додзвонитися правоохоронцям вдалося лише під ранок. Як виявилося, весь цей час молода мати була в гостях, вживала спиртні напої і не поверталася додому.

“Після дзвінка правоохоронців 21-річна жінка з’явилася в дитячій лікарні, щоб забрати дитину додому. Втім, дочку їй відразу не віддали. Сьогодні на горе-матір складено адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу про адміністративні правопорушення “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють , обов’язків по вихованню дітей”. Їй загрожує штраф від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про цей факт повідомлено в органи опіки, проводиться перевірка”, – додають в поліції.

Читайте також: РЕЄСТРУВАТИСЬ ПО-НОВОМУ: ЩО ЗМІНИЛОСЬ У ПРОЦЕДУРІ РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

Джерело.

facebook