fbpx
Події
П’яний рецидивіст познущався над восьмирічною дівчинкою у присутності її матері

У селі Чернявка Черкаського району восьмирічну дівчинку згвалтували у присутності її матері.

Насильник – місцевий, йому близько сорока років, раніше судимий за крадіжку.
“Чоловік був п’яний. Кажуть, що там було не просто згвалтування, а групове. Один до матері, а інший поліз до дитини”, – сказав один із сусідів.

Про жахливий випадок дитина розповіла своїй бабусі (по батькові). Вона прибігла до неї відразу після того, як це сталося.
“Я стою на подвір’ї, а вона біжить до мене. Вся заплакана, коси розплетені, одяг брудний. І тільки плаче. Не відразу хотіла говорити, а потім розповіла. Вона плаче, і я плачу. Всю ніч вона не спала, трималася за мою руку. Боялася, що за нею прийдуть. Тому що зловмисник їй погрожував, якщо вона щось розкаже, він їй горло переріже”, – згадує зі сльозами на очах бабуся.

За її словами, більше ні на кого дівчинка не може розраховувати. Мати веде аморальний спосіб життя, а тоді, коли дочка постраждала від насильства, жінка спала п’яна.

Про зґвалтування знають і у сільській раді. Там виконком відразу прийняв рішення про вилучення дитини з неблагополучної сім’ї і після проведення судмедекспертизи помістив її у Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Теплий дім”.

Тепер сільрада буде клопотатися, щоб матір позбавили батьківських прав.
Як повідомив прес-секретар ГУ НП у Черкаській області Дмитро Грищенко, зараз слідчі з’ясовують обставини злочину, призначений ряд експертиз.
Правоохоронці відрили кримінальне провадження за ч. 4 ст.152 ККУ (згвалтування). Відповідно до статті, злочинцеві світить позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років.

Читайте також:У ПОЛЬЩІ УКРАЇНЦЯ ЗВИНУВАТИЛИ В ЗГВАЛТУВАННІ НЕПОВНОЛІТНЬОЇ ПОЛЬКИ – ЗМІ

Джерело.

facebook