fbpx
Breaking News
– Онуче, раз ти не потрібен ні батькові, ні тим більше мачусі, залишайся жити у мене, у мене нікого немає, – говорила бабуся
– Мама отримує на мене аліменти і витрачає все на себе. А мені грошей не дає, каже не заслужила ще. Якби не аліменти, я б вже давно жила в інтернаті!
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!
Події
П’яний росіянин вбив рятівника своєї потопаючої дружини

На Байкалі п’яний житель Бурятії накинувся з ножем на компанію хлопців, які допомогли врятувати його дружину, котра тонула .

Один з чоловіків отримав ріжучий удар в підборіддя, другий — в стегно і пізніше помер від втрати крові в лікарні. Підозрюваний був затриманий, він пояснив слідчому, що діяв з метою самооборони. За фактом вбивства порушено кримінальну справу.

«Якщо версія потерпілої сторони підтвердиться, то діяння підозрюваного чоловіка буде вважатися не тільки злочинним, а й досить аморальним — це обставина може істотно вплинути на розмір кримінального покарання», — наголошують слідчі.

За інформацією слідства, в суботу ввечері підозрюваний разом із дружиною розпивали спиртне на березі Байкалу, а потім пішли купатися. Незабаром дружина винуватця інциденту почала тонути і покликала на допомогу. Відпочивали поруч молоді люди кинулися в воду і допомогли чоловікові витягнути жінку на берег.

Читайте також: ЖАХЛИВА ТРАГЕДІЯ У ХАРКОВІ. ВЕТЕРАН АТО ЖОРСТОКО ЗАРІЗАВ ЦІЛУ СІМ’Ю (ВІДЕО)

Незважаючи на те що підбігли врятували життя жінці, підозрюваний на тлі алкогольного сп’яніння почав кричати, лаятися, штовхнув одного з помічників, втік до своєї стоянки, схопив ножа і зачаївся. Коли молоді люди підвели жінку до стоянки, чоловік вискочив їм назустріч з ножем в руці і завдав двом поранення.

Молодих людей відвезли в лікарню. «Один з них втратив багато крові, оскільки ножем у нього була пошкоджена стегнова артерія. Через деякий час він помер в хірургічному відділенні лікарні», —  підтвердили слідчі інформацію про смерть потерпілого. Другому постраждалому надали медичну допомогу, його життю нічого не загрожує.

Джерело.

Related Post

facebook