fbpx
Україна
П’ятикласник повісився на ремені в Харківській області

В смт Близнюки Харківської області повісився 12-річний хлопчик.

Про це сайту “Сегодня” повідомили в прес-службі поліції регіону.
Інцидент стався 25 квітня, в дитячому будинку сімейного типу. Школяра знайшла 59-річна мати. Хлопчик перебував під опікою жінки з 2007 року.

Слідчі порушили кримінальну виробництво за ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України з позначкою “Самогубство”.

“Наразі всі обставини і мотиви події встановлюються”, – відзначають в поліції.

5-класник наклав на себе руки після сварки з молодшим братом. Всього в родині виховується четверо прийомних дітей. Про це повідомляє ТСН з посиланням на начальника слідчого відділення Близнюківського відділення поліції Єгора Лагутіна.

“Він повісився на ремені, не шкіряному, а з тканини. Повісився на звичайній шафі в своїй кімнаті. Зробив з ременя петлю, на краю зав’язав вузол, його закинув за двері, всунув голову в петлю і покінчив життя самогубством”, – розповів Лагутін.

Слідчий також додав, що будь-яких тілесних ушкоджень, які б вказували на насильницьке позбавлення життя на тілі хлопчика немає.

Відзначається, що дитина перебувала на обліку у лікаря-психіатра, школяреві поставили діагноз – “порушення форм поведінки і емоцій”. 2014 року він був на стаціонарному лікуванні в Харківській обласній психіатричній лікарні, а після цього щороку їздив на лікування в дитячі табори для душевнохворих дітей.

Читайте також: БІОМЕТРИЧНИЙ ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ: ЩО ПОВИНЕН ЗНАТИ ПРО ДОКУМЕНТ КОЖЕН УКРАЇНЕЦЬ

За словами лікаря-психіатра дитини, будь-який емоційний сплеск міг викликати таку реакцію як суїцид.

Слідчий додав, що умови життя хлопчика були досить нормальними.

facebook