fbpx
Політика
Парасюк відреагував на кримінальну справу проти нього в Росії

Народний депутат Володимир Парасюк прокоментував порушення Росією кримінальної справи проти нього. Парасюка звинувачують в нападі на генконсульство РФ у 2016 році і наругою над прапором.

Як розповів Парасюк в інтерв’ю “Главкому”, про порушення кримінальної справи нардепа не повідомляли, він про це дізнався вже з новин.

“Вони можуть відкривати там що хочуть, я і так нев’їздний в Росію, я туди і не збираюсь”, – наголосив нардеп.

За словами Парасюка, це вже не перша кримінальна справа проти нього, яку відкривають в Росії.

Читайте також: У РОСІЇ ПОРУШИЛИ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ ЩОДО УКРАЇНСЬКОГО НАРДЕПА

“Точно знаю, що порушували (кримінальну справу, – “24”)за мою участь у добровольчому батальйоні, на якій вона стадії, хто її відкрив – я не знаю. Наші списки хтось злив, і проти всіх відкрили справи.

Кажуть, є ще одна справа – коли російські війська окупували Крим, ми туди їздили – вони вважають, що це незаконне порушення кордонів чужої країни”, – додав Парасюк.

Щодо самого обвинувачення, нардеп заявив, що не вважає це “нападом”. А сам факт порушення кримінальної справи вважає елементом пропаганди.

“Це був протест проти того, що українці сидять незаконно в російських тюрмах. Я вважаю неприпустимим, що прапор країни, яка прийшла до нас із війною, майорів у патріотичній столиці України, Львові”, – наголосив він.

facebook