fbpx
Політика
Партія Меркель програє на виборах в Берліні

Представники влади наполягають – все одно не змінять своєї політики

Партія канцлера ФРН Ангели Меркель програє на регіональних виборах у Берліні. Про це свідчать дані екзит-полів.

Зокрема, її політична сила набрала 18% голосів, що вдвічі менше, аніж у попередні роки. За Соціал-демократичну партію проголосували 22%. Понад 15% отримала Ліва партія, і аналогічний результат – у “зелених”. Значно посилила свої позиції й ультраправа партія “Альтернатива для Німеччини”. Вони вперше в історії отримають кілька мандатів у регіональному парламенті Берліна. Це місто традиційно є центром лівих поглядів. За словами аналітиків, зростання популярності ультраправих сил та євроскептиків пов’язане із міграційною кризою. Представники влади наполягають – все одно не змінять своєї політики.

“Мене часто питають – що ми будемо робити із ультраправими, які вперше пройшли до парламенту. Я відповідаю: наша позиція не зміниться. Ми все ще найбільша політична сила міста. Ми не плануємо співпрацювати з ними”, – сказав чільник Берліна Міхаель Мюллер.

“Результати екзит-полів свідчать, що ми маємо продовжувати нашу політику, попри всі перешкоди. Гаслам ультраправих сил не місце у Берліні. Разом ми – сильніше, ніж вони, а тому важливо сформувати коаліцію”, – додав віце-канцлер ФРН Зігмар Габріель.

Читайте також:Ющенко і Кравчук літали в Стамбул з таємною місією

Джерело.

facebook