fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Політика
Парубій заявив, що спеціально заблокував підвищення зарплат депутатам

За його словами, високі зарплати депутатів є антикорупційним запобіжником, але зараз це питання є передчасним.

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій на засіданні Національної ради реформ повідомив, що “свідомо досі не підписав постанову про підвищення зарплат для народних депутатів”.

“… Я свідомо досі не підписав постанову про підвищення зарплат для народних депутатів”, – зазначив Парубій.

Голова ВР також зазначив, що “говорив з керівниками фракцій. У вівторок ми впорядкуємо це питання і змінимо постанову без збільшення зарплат”.

“Вважаю, що високі зарплати депутатів є антикорупційним запобіжником, але розумію, що зараз це питання є передчасним”, – додав спікер.

Як відомо, Верховна Рада України більш ніж удвічі збільшила посадові оклади народних депутатів та інших членів парламенту.

Відповідна норма міститься в прийнятому напередодні парламентом проект постанови №5000-П “Про висновки і пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік”.

Читайте також: Б’ЮТІ-ПРОВАЛ: РЕГІНА ТОДОРЕНКО СИЛЬНО ПЕРЕБОРЩИЛА З МАКІЯЖЕМ

Джерело.

 

Related Post