fbpx

Через збої в роботі комп’ютерної системи найбільший в світі перевізник – американська авіакомпанія Delta Airlines, скасували всі свої рейси. Про це повідомив перевізник у своєму Twitter.

Внаслідок проблем з системою, пасажири не можуть зареєструватися на рейси.

Читайте також: В Італії літак вилетів на дорогу зі жвавим рухом

Нині фахівці працюють над усуненням неполадок.

Також, портал Breaking News говорить про те, що Delta Airlines затримує рейси в лондонському Хітроу, аеропортах Лос-Анджелеса, Сіетл-Такома (штат Вашингтон), Сан-Франциско і Фьюмічіно в Римі.

У свою чергу на московському сайті аеропорту Шереметьєво зазначено, що на рейс Москва – Нью-Йорк, який здійснюється перевізником Delta Airlines, щодня, йде реєстрація.

Нагадаємо , що Delta Air Lines – найбільша авіакомпанія світу за трьома значущим критеріям ( розмір флоту, обсяг пасажироперевезень і кількість пунктів призначення – ред. ) ,її маршрутна мережа охоплює країни Північної Америки, Південної Америки, Європи, Азії, Африки, Близького Сходу і Карибського бассейна. Також, в 2009 році Delta відкрила рейси в Австралію ( між Лос – Анджелесом і Сіднеєм ), що дало їй статус єдиного американського перевізника, який об’єднує всі континенти світу за винятком Антарктиди.

Джерело

facebook