fbpx
Україна
Печатки більше не обов’язкові: Рада прийняла важливий закон для бізнесу

Верховна Рада України підтримала в другому читанні законопроект №4194 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями”.

За документ після кількох невдалих спроб проголосували 226 нардепів. Законопроект удосконалить державне регулювання використання печаток у господарській діяльності.

Так, із законодавства виключається вимога про обов’язкове використання печаток (незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання), виключається можливість визнання документа (угоди) недійсним (неукладеним, недосконалим) у зв’язку з відсутністю відбитка печатки.

Крім того, передбачається виключити необхідність використання печаток у взаєминах суб’єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування.

Також документом встановлюється адміністративна відповідальність за вимагання державним органом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки на офіційному документі.

Читайте також: ЗАВТРА УКРАЇНУ НАКРИЮТЬ ДОЩІ

Передбачається, що імплементація норм законопроекту підніме Україну на кілька пунктів в рейтингу Doing Business.
Нагадаємо, ВР підтримала в другому читанні законопроект №5105 “Про внесення змін до закону “Про інвестиційну діяльність” (щодо державних інвестиційних проектів)”.

Джерело.

facebook