fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Шоу-бізнес
Переможець «Х-фактор−6» презентував свій неймовірно яскравий дебютний кліп (відео)

Нещодавно талановитий Костя Бочаров (MÉLOVIN) стояв на сцені «Х-Фактор − 6» і не вірив, що його щастя настане зовсім скоро!

По-справжньому космічний учасник підкорив глядачів своєю неординарністю, харизмою і емоційним виконанням. Зараз цей незвичайний хлопець готовий до нових звершень, і одне з них − дебютний кліп на пісню «На взлёт».

Режисером нової дебютної роботи виступив Олександр Тонконог. Творча команда доклала всіх зусиль, щоб цей кліп вийшов магічним і цікавим, а також відрізняв виконавця від інших артистів.

І, треба зізнатися, у них це вийшло! Яскрава і видовищна картинка, що супроводжує вокал Кості, вмістила цілий світ! Оригінальне рішення − всі дива відбуваються на кришці рояля. На ньому росте справжній оазис!

«Ця робота є дебютною, і це був дуже цікавий експеримент для нашої команди. Зйомка тривала один день, і цей короткий відрізок часу був насиченим як приємними відкриттями, так і різними форс-мажорами.

Окремої уваги заслуговує наш креативний, «живий» рояль − його створення стало теж свого роду мистецтвом», − розповів MÉLOVIN.

Також юний Костя зазначив, що на цій роботі сюрпризи не закінчуються.

«Зараз наша команда починає працювати над абсолютно іншим, новим проектом, що істотно відрізняється від усього, що ми робили раніше. Ми впевнені, що зможемо приємно здивувати вас!», − запевнив хлопець.

Читайте також: Х-ФАКТОР: ШАНУВАЛЬНИКИ ОБГОВОРЮЮТЬ КАРДИНАЛЬНО ЗМІНЕНУ ОКСАНУ МАРЧЕНКО (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook