fbpx
Події
Під час прогулянки матір впустила немовля прямо в колодязь

У Харківській області тримісячна дитина втопилася в колодязі. Молода мама вийшла на прогулянку з дитиною на руках. Жінка посковзнулася і впустила немовляти. За фатальною випадковістю, воно впало у колодязь і загинуло.

Аліна ледве розмовляє – приймає сильнодіюче заспокійливе. Жінка поховала наймолодшого сина – тримісячного Дениску. Трагедія трапилася, коли молода мама вийшла з малюком у двір погуляти.

“Я пішла гуляти. І біля колодязя посковзнулася і не встигла схопити”, – каже Аліна Сотникова, мама загиблої дитини.

Через трагічну випадковість дитина, яку впустила жінка, впала у колодязь. Глибина – майже три метри. Аліна покликала на допомогу сусідів, але хлопчика дістали вже мертвим.

“У неї, найімовірніше, не було жодних шансів. Допомога прийшла досить таки швидко. Але це утоплення. Буквально дві-три хвилини людина живе”, – уточнив Сергій Баранов, заступник начальника слідчого відділу Барвінківського відділу поліції.

У поліції припускають – це був фатальний збіг обставин. Справу розслідують, як нещасний випадок. Аліна – матір-одиначка. Денис був її третьою дитиною. Сусіди про багатодітну матір говорять тільки хороше.

“Я не знаю, як це могло вийти, це просто нещасний випадок. Я не знаю, як вона могла так зробити”, – сказала Наталія Магда, сусідка.

“Ми до бабусі приїжджаємо в гості, нормальна сім’я, адекватна, без всяких пригод. Не питуща”, – додала Тетяна Панченко, сусідка.

Від першого шлюбу у Аліни залишилося двоє дітей, старшому синові – чотири роки. Після трагедії криницю закрили важким люком.

Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми “События” на каналі “Україна”.

Читайте також: ЩЕ ОДНА КРАЇНА СВІТУ СКАСУВАЛА ВІЗИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Джерело.