fbpx
Події
Під Києвом поховали українку, по-звірячому вбиту голлівудським сценаристом

Рідні намагаються забрати дитину загиблої з США

Українку, яку в США по- звірячому вбив її цивільний чоловік, сьогодні поховали на батьківщині. Трагедія сталася місяць тому – знекровлене тіло дівчини знайшли у квартирі в Лос-Анджелесі, де вона жила з голлівудським сценаристом. За три тижні до цього у пари народилася донька.

Знайомі та близькі Яни – шоковані. Навіть у найстрашнішому сні ніхто й уявити собі не міг, що історія голлівудського кохання закінчиться таким жахом. 26 травня тіло українки в особняку Лос-Анжелеса знайшли без єдиної краплі крові.

Киянка Яна Касьян отримала юридичну освіту, виграла грант і поїхала на два роки вчитися в Америку. Свою долю – голлівудського сценариста – зустріла буквально в перші дні перебування в Америці. Пара познайомилася в ресторані. Потім він став батьком її дитини. І раптом страшна новина – Яну вбито.

“3 травня народилася наша крихітка – Діаночка, і після 25 числа, через 3 тижні, сталося щось неймовірне”, – згадує Наталія Борохова, тітка загиблої Яни Касьян.

Напередодні страшних подій Ганна гостювала у близької подруги.

“23 вона мені подзвонила вранці. Єдине, що сказала, що він накурився марихуани сильно і з’їв машрум, це гриби”, – каже подруга.

Яна забрала дитину і поїхала. Через кілька днів чоловік викликав її на розмову, а через три дні поліція виявила її понівечене тіло. Подруга зізналася – ще один шок близькі пережили, коли зрозуміли – Блейк вбив її відповідно до своїх малюнків-коміксів.

Сьогодні Яну Касьян поховали під Києвом. В Америці досі залишаються її мама і сестра, які намагаються забрати в Україну малу загиблої.

“Зараз йде процес удочеріння. Оформляють документи, щоб дівчинка перебувала з рідною сестрою Яночки, оформляють опікунство”, – додала Наталія Борохова.

Процес цей непростий, адже згідно з американськими законами, дівчинку можуть помістити в притулок.

Джерело

facebook