fbpx
Україна
Під Києвом продовжуються масові протести. Дороги перекриті

Сьогодні, 24 січня, на в’їздах у Київ у зв’язку з акціями протесту, може бути частково заблоковано рух транспорту, розповідає glavred.info

Очевидці повідомляють про перекриття Бориспільської траси протестуючими в районі метро “Бориспільська”. Сьогодні, 24 січня, на в’їздах у Київ у зв’язку з акціями протесту, може бути частково заблоковано рух транспорту.

Як повідомили в прес-службі Національної поліції, “у зв’язку з можливими акціями на підтримку врегулювання транзиту, тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування, з 7:00 ранку 24 січня можливо часткове зайняття учасниками цих заходів проїжджої частини на в’їздах у Київ”.

У поліції попросили водіїв враховувати зазначену інформацію при плануванні маршрутів руху.

Варто також відзначити, що очевидці повідомляють про перекриття Бориспільської траси протестуючими в районі метро “Бориспільська”, КП по трасі на Бровари, а також КП в бік Житомира.

Раніше у соцмережі повідомлялося про те, що автовласники зі всієї України в 07:00 збираються близько КП основних в’їздів до Києва, частково обмежуючи рух, а також спалюючи гуму на знак попередження проти затягування прийняття законопроекту 5567.

Читайте також: КОНТРОЛЬ ПО-НОВОМУ: ХТО ПЕРЕВІРЯТИМЕ ЗАРПЛАТИ УКРАЇНЦІВ І КОМУ ЗАГРОЖУЮТЬ ШТРАФИ

Джерело.

facebook